Mobilexpense Marketplace | BCD Travel-integratie

bcdtravel

BCD Travel

Koppel jullie travelmanagement-systeem aan Mobilexpense MXP en breng reisboekingen en uitgaven samen in één proces. De integratie met BCD Travel helpt om reisbeleid beter toe te passen, boekingen eenvoudiger te volgen en meer controle te houden over zowel reizen als uitgaven.
 

 

Integratie tussen Mobilexpense en BCD Travel

Wat zijn de belangrijkste functies van de integratie met BCD Travel?

  • Maak het boeken van zakenreizen eenvoudiger voor medewerkers
  • Ondersteun de goedkeuring van reisaanvragen en het toepassen van jullie reisbeleid
  • Zorg dat medewerkers altijd volgens de juiste reisregels boeken
  • Koppel Mobilexpense MXP aan jullie Online Booking Tool die met BCD Travel is verbonden en ontvang de boekingsgegevens automatisch

Beschrijving van de integratie

BCD Travel is een van de marktleiders op het gebied van zakelijk reisbeheer en actief in 109 landen. De organisatie helpt bedrijven om zakenreizen slimmer te organiseren met tools voor reizigers en oplossingen die het beheer van zakelijke reizen eenvoudiger maken. De koppeling tussen Mobilexpense MXP en BCD Travel brengt zakenreizen en uitgaven samen, zodat je het hele travel & expense-proces beter kunt beheren en optimaliseren.
 

Wat zijn de voordelen van de Mobilexpense-integratie met BCD Travel?

Door Mobilexpense MXP te koppelen aan jullie Travel Management Company wordt het beheren van zakenreizen en uitgaven een stuk eenvoudiger. Via de koppeling met BCD Travel en hun team van travel consultants kun je het boekingsproces slimmer inrichten en het voor zakenreizigers makkelijker maken om volgens jullie proces te werken.

In welke categorie valt de integratie tussen Mobilexpense MXP en BCD Travel?

Travel

Hoe integreert BCD Travel met Mobilexpense MXP?

  • Integratiemethode: API

Welke gegevens worden gedeeld?

  • Gegevens van reisaanvragen

Hoe verloopt de workflow?

  • Export

Klaar om te starten?

Bespreek jullie situatie met een van onze experts

Al meer dan 20 jaar helpen we organisaties met het slimmer organiseren van zakelijke uitgaven. Dankzij onze Europese roots kennen we de regels binnen de EU en is hulp altijd dichtbij.

Plan een demo